Kabina prysznicowa Walk In sprawdzi się w każdej łazience

Choć powszechnie panuje pogląd, że tego typu rozwiązanie będzie najlepsze do większego pomieszczenia, w rzeczywistości z kabiny można skorzystać także przy ograniczonej przestrzeni. To uniwersalne rozwiązanie, które pozwala maksymalnie wykorzystać dostępne miejsce, a transparentne szyby mogą optycznie zwiększyć metraż łazienki. System nie wymaga zakupu brodzika – kabinę typu Walk In można instalować bezpośrednio na płytkach.

W naszej ofercie znajdziesz zróżnicowane zestawy kabinowe w wielu wersjach gabarytowych. Pragniemy by każdy klient znalazł idealny system Walk In, który upiększy łazienkę o dowolnej powierzchni. Proponujemy klasyczne warianty instalowane w rogu łazienki, można też zamówić większe systemy, dzięki którym codzienny prysznic stanie się prawdziwą przyjemnością. Prezentowane kabiny odznaczają się solidną konstrukcją i praktyczną budową, która znacznie ułatwia codzienną pielęgnację ciała.

Prysznic typu Walk In – kabina ze szkła hartowanego

Proponujemy kabiny Walk In przygotowane z wysokiej klasy materiałów. Podstawą każdego zestawu są transparentne ścianki ze szkła hartowanego o grubości kilku milimetrów. Taki materiał umożliwia bezpieczne korzystanie z kabiny i zmniejsza do minimum ryzyko potłuczenia. Dodatkowo ścianki zostały przygotowane w technologii Easy Clean, dzięki której użytkownicy systemu nie mają problemów z utrzymaniem go w czystości.

Każdy model kabiny jest w pewnym sensie oryginalny. W niektórych wariantach zastosowano subtelne detale, które upiększają konstrukcję. W innych zaś wykorzystano specjalny system rozsuwania ścianek, który ułatwia wchodzenie do środka. Prezentujemy kabiny Walk In dostosowane do potrzeb najbardziej wymagającego użytkownika, które będą doskonale spełniać swoje zadanie.

Kabina Walk In z dopasowanymi listwami bocznymi

Przeźroczyste ściany systemu najczęściej wyposażamy w eleganckie, klasyczne listwy boczne. Najczęściej przy kabinach typu Walk In zastosowano chromowane lub srebrne łączniki, które doskonale komponują się z całością. W tym samym kolorze przygotowane zostały wsporniki i stabilizatory, które ułatwiają montaż kabiny w łazience.

System Walk In można instalować bezpośrednio na podłodze, stosując nowoczesny odpływ liniowy. To idealne rozwiązanie, które ułatwia wchodzenie i wychodzenie z kabiny osobom chorym lub starszym. Proponowane systemy są komfortowe, ponadto to produkty umożliwiające zaaranżowanie wystroju wnętrza w dowolnym stylu. Przeźroczyste szyby i klasyczne łączniki będą idealnie pasować do zastosowanych płytek. To świetny sposób na dekorację nowoczesnej oraz tradycyjnej łazienki.