Postaw na odpływ liniowy niski w kolorze czarnym

W naszym sklepie możesz wybrać między innymi klasyczne odpływy liniowe o matowej, czarnej strukturze. To doskonałe rozwiązanie do nowoczesnych łazienek, w których stawia się na minimalistyczny wygląd kabiny. Stosując odpływ liniowy nie musisz kupować brodzika, a dopasowany system zapewni szybkie odprowadzanie wody i wygodę.

Odpływy liniowe odznaczają się niezawodnością i funkcjonalną budową. To konstrukcje o ergonomicznym kształcie z ograniczoną ilością zakamarków oraz ostrych krawędzi. Dzięki takim rozwiązaniom, zachowanie czystości w obrębie odpływu nie powinno stanowić problemu. Wszystkie prezentowane akcesoria zostały poddane procesowi anodowania, który zabezpiecza konstrukcje przed rdzewieniem.

Elegancki odpływ liniowy pod płytkę w kolorze złotym

Do oryginalnej łazienki przygotowaliśmy panel odpływowy, który może być montowany bezpośrednio na płytkach podłogowych. To szczelny system o wysokim przepływie wody, co zapewni komfort podczas codziennej kąpieli. Idealny złoty kolor pokrywy doda łazience wyjątkowej urody. Proponujemy również warianty w wielu innych odcieniach, przez co łatwiej dopasować odpływ do konkretnego typu kabiny.

Przy tego typu konstrukcjach niezwykle ważne jest położenie syfonu. Proponujemy różnorodne rozwiązania, które ułatwią dobór produktu odpowiadającego warunkom hydraulicznym panującym w łazience. Klienci mogą też wybrać systemy z dostosowanym rozmiarem pokrywy górnej. Część prezentowanych odpływów zaopatrzona jest również w dodatkowe elementy, takie jak dodatkowy uszczelniający kołnierz, maskownicę czy zabezpieczenie syfonu.

Odpływ liniowy z syfonem metalowym lub plastikowym Schedpol

Instalując odpływ liniowy, warto zastanowić się nad typem syfonu odpływowego. Najczęściej takie rozwiązania montowane są się na stałe, dlatego warto postawić na solidny wariant, o niskiej awaryjności.

Za szczególnie wytrzymałe uchodzą produkty z syfonem metalowym. Jest on zabezpieczony przed działaniem korozji i może transportować wodę również pod większym ciśnieniem. Oferujemy także odpływy liniowe z syfonem plastikowym, który będzie nieco lżejszym rozwiązaniem. Ze względu na brak ryzyka korozji elementu, bardzo często ten typ odpływu stosowany jest w kabinach bez brodzika. Oprócz dopasowanego syfonu odpływ posiada ergonomiczną konstrukcję, która umożliwia grawitacyjny odpływ wody bez ryzyka zakorkowania przepływu.