Praktyczny zlewozmywak granitowy do małej kuchni

Dla niewielkiej liczby domowników sprawdzi się dopasowany zestaw jednokomorowy. Oferujemy produkty w kształcie półokręgu lub kwadratu, nawiązujące do angielskiego stylu aranżacji. Minimalistyczny wygląd i funkcjonalna budowa zlewozmywaka zapewni komfort w trakcie dowolnych prac w kuchni. A dzięki odpowiedniej głębokości, żaden z użytkowników nie będzie narzekał na przelewającą się wodę w trakcie czyszczenia naczyń.

U nas zamówisz zlewozmywak wykonany ze specjalnie obrobionych drobin granitu złączonych odpowiednim spoiwem. Taka konstrukcja zapewnia wieloletnią trwałość i funkcjonalny wygląd. Zastosowane tworzywo trudno zarysować, jednocześnie jego powierzchnia jest bardzo delikatna i prosta w czyszczeniu. Proponujemy zlewozmywak jednokomorowy w wersji z ociekaczem lub bez.

Zlewozmywak granitowy czarny - dwukomorowy odpowiednik dla wymagających

Jeśli w domu nie ma zmywarki do naczyń i wszystkie użyte akcesoria czyścimy ręcznie, najlepiej postawić na dwukomorowy zlewozmywak. Ułatwi on chwilowe przechowywanie brudnych talerzy i garnków oraz znacznie przyspieszy proces mycia. Dwukomorowy wariant zapewni większy komfort podczas pracy w kuchni i przyspieszy gotowanie posiłków.

Oferujemy wytrzymałe warianty o różnych gabarytach, przez co łatwiej jest dobrać właściwy produkt do kuchni. Taki zlewozmywak sprawdzi się również w lokalu gastronomicznym, gdzie może pomóc w myciu dużej ilości potrzebnych naczyń. Każda komora zlewozmywaka została wyposażona w odpływ ze stali nierdzewnej, który zapobiegnie przeciekaniu wody pod spód. Dla klientów posiadających ograniczoną przestrzeń w kuchni przygotowaliśmy też zlewozmywaki półtorakomorowe, które, choć nieco mniejsze również są bardzo funkcjonalne.

Elegancki zlewozmywak granitowy w kolorze białym lub szarym

Wszystkie prezentowane produkty zostały zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić najwyższą funkcjonalność. Klasyczne wykończenie oraz właściwa głębokość produktów z pewnością ułatwi wykonanie codziennych prac w kuchni. Prezentowane zlewozmywaki odznaczają się jednak nie tylko praktyczną konstrukcją, lecz także niebanalnym wyglądem.

To akcesoria, które łatwo dopasować do stylu rustykalnego oraz kuchni o nowoczesnym designie. Oferujemy warianty o klasycznym czarnym lub białym kolorze, znajdą się też zlewozmywaki w odcieniach szarości oraz brązu. Każdy z nich zaopatrzony jest w dopasowany syfon w kolorze miedzi, złota lub stali. Minimalistyczny, schludny wygląd produktu w połączeniu z jego wytrzymałością i funkcjonalnością może sprawdzić się w każdej kuchni.