Zlewozmywak jednokomorowy stalowy o prostej konstrukcji

To świetne rozwiązanie zarówno do domowej kuchni, jak i pomieszczeń w lokalu gastronomicznym. Zlewozmywak stalowy został przygotowany w nowoczesnym stylu, dostosowanym do aktualnie panujących trendów. Posiada on głęboką i pojemną komorę, która umożliwia mycie naczyń bez rozchlapywania cieczy poza jej obręb.

Elegancji dodaje stalowy odcień zlewozmywaka, który jest uniwersalnym kolorem i może być dopasowany do każdego rodzaju mebli kuchennych. System został wzbogacony w praktyczny odpływ z wyjmowanym sitkiem, który pomaga zebrać większe odpadki i zapobiec zatykaniu się rur. Zlewozmywak został wykonany ze stali szlachetnej, która nie ulega korozji i może służyć przez wiele lat.

Praktyczne zlewozmywaki jednokomorowe z ociekaczem

W ofercie sklepu klienci mogą znaleźć jednokomorowe warianty z wbudowanym ociekaczem. Można na nim ustawić suszarkę, na naczynia lub sztućce i efektywniej zagospodarować mniejszą przestrzeń w kuchni. Proponujemy kilka wariantów zlewozmywaków zróżnicowanych pod względem wyglądu i zabarwienia. Każdy z nich został przygotowany z wytrzymałej stali i zabezpieczony przed działaniem korozji. Dostępne są w trzech różnych odcieniach: miedzianym, złotym oraz stalowym.

Kształt naszych produktów nie jest przypadkowy. Zlewozmywaki zostały utworzone w taki sposób, by jednocześnie ułatwić pracę w kuchni i łatwo zachować ich powierzchnię w czystości. Wiele prezentowanych wariantów ma specjalne przetłoczenia na dnie komory, dzięki którym łatwiej można będzie usunąć resztki jedzenia ze wszystkich zakamarków. W zlewozmywakach zastosowano też wąskie ranty, które są znacznie wygodniejsze w kontekście utrzymania czystości.

Zlewozmywak stalowy jednokomorowy z ociekaczem i baterią

Prezentowane produkty można zainstalować samodzielnie. Montaż ułatwiają specjalne zaczepy, które dołączamy do każdego zakupu. Kupując zlewozmywak, klient otrzyma również specjalną matę wygłuszającą, pomocną w trakcie mycia naczyń.

W każdym zestawie znajduje się również dopasowana bateria z jednouchwytową dźwignią umożliwiającą ustawienie optymalnej temperatury cieczy. Dzięki wykorzystaniu głowicy ceramicznej, producenci zlewozmywaków ograniczyli możliwość powstawania kamiennych osadów i zanieczyszczeń. Baterie często posiadają też predator napowietrzający ECO, który pomaga zmniejszyć zużycie wody nawet do 30%.