WC podwieszane zamiast kompaktowej toalety

To idealne rozwiązanie do każdej łazienki. Zamontowane na stelażu miski mają oryginalny wygląd, mają smukłą konstrukcję bryły i nie zajmują dużo przestrzeni. W przeciwieństwie do tradycyjnego WC miska będzie też znacznie prostsza do czyszczenia. Mniej tutaj ostrych krawędzi, mniej rogów i trudno dostępnych zakamarków, dzięki temu znacznie łatwiej usuniesz wszelkie zabrudzenia.

Miska wisząca wpisuje się też idealnie w najnowsze trendy aranżacji. Proponujemy warianty w odcieniach bieli z subtelnym wykończeniem, które doskonale wpasują się do nowoczesnego wnętrza. W tradycyjnej łazience miska również znajdzie swoje miejsce, stanowiąc idealny dodatek utworzonej kompozycji. WC podwieszane ułatwi toaletę i zapewni komfort wszystkim użytkownikom.

Miska WC wisząca - wygodna i praktyczna

Proponujemy szereg wariantów o smukłej, wyprofilowanej budowie bez ostrych zakończeń. W naszym sklepie można znaleźć owalne lub prostokątne miski, których szerokość i głębokość jest dostosowana do indywidualnych potrzeb. Obły kształt oraz subtelne wykończenie deski gwarantują komfort korzystania. W większości proponowanych wariantów zastosowano nowoczesny system RIMLESS, który polega na wykluczeniu charakterystycznego kołnierza miski WC. Takie rozwiązanie obniża ilość zakamarków, ostrych krawędzi lub nieszkliwionych powierzchni, na których często gromadzą się bakterie.

Oferujemy proste w konstrukcji modele misek, które łatwo utrzymać w czystości. Niektóre warianty posiadają też specjalną powłokę polimerową NANO, która znacznie przyspiesza konserwację powierzchni. Dodatkowo część misek posiada system EASY FLUSH, zapewniający kropelkowe spłukiwanie wody. Wszystkie te rozwiązania ułatwią konserwację miski i sprawią, że stanie się ona jeszcze bardziej funkcjonalna.

Ubikacja podwieszana – WC wiszące z bidetem

Oryginalnym rozwiązaniem okaże się miska wisząca z prysznicem i baterią bidetową. Oprócz standardowej funkcjonalności można ją podłączyć do ciepłej oraz zimnej wody i używać jednocześnie jako bidet. Taka miska również została przygotowana w systemie RIMLESS, który zapewnia nowoczesny wygląd i funkcjonalność.

Z pozoru zwykła miska łączy pierwotną funkcjonalność z zaletami bidetu. To funkcjonalne rozwiązanie do prywatnej łazienki oraz publicznej toalety. Miska wisząca z bidetem pasuje do wszystkich typów stelaży, a dzięki unikalnemu wykończeniu może stanowić uzupełnienie każdego stylu aranżacji. Producent zadbał o wyprofilowanie kształtu w taki sposób, by zapewnić komfortowe ułożenie ciała, estetyczny wygląd i funkcjonalność systemu.