Aranżacja łazienki zależy od indywidualnych upodobań, jednak większy wybór ofert znacznie ułatwi nam przygotowanie funkcjonalnego wystroju. I dlatego właśnie udostępniamy klientom bogaty zasób produktów marki Sea Horse. W ofercie klienci mogą odszukać stylowe baterie łazienkowe, deszczownice i akcesoria łazienkowe, kabiny, czy brodziki. Z takim zapleczem każda łazienka stanie się jeszcze bardziej praktyczna!

Sea Horse – producent kabin i akcesoriów do łazienki

Często w domach jednorodzinnych pojawia się problem z małą przestrzenią łazienki. Szerokie kabiny prysznicowe w takim przypadku mogą się nie sprawdzić, dlatego warto postawić na produkty przyścienne. W ofercie przygotowaliśmy modele o przekroju prostokątnym, kwadratowym i okrągłym, które łatwiej dopasujesz do pomieszczenia. Oferujemy warianty przygotowane ze szkła transparentnego, mrożonego i grafitowego z wykończeniem czarnym, złotym lub chromowanym.

Kabiny prysznicowe świetnie nadają się do mniejszych i większych powierzchni. Drzwi zostały zaopatrzone w wygodny system rolek, który ułatwi zamykanie i otwieranie urządzenia. Dostarczamy modele wraz z niezbędnymi akcesoriami ułatwiającymi montaż. Możliwe jest również zamówienie produktu o niestandardowych gabarytach i wysokości.

Sea Horse – baterie w dobrej cenie

Organizując wyposażenie pomieszczenia często dość lekceważąco podchodzimy do baterii łazienkowych. A wybór właściwego wariantu nie wpływa jedynie na aranżację wnętrza – to rozwiązanie powinno być spójne z wielkością i typem wbudowanej umywalki czy zestawu prysznicowego. Na szczęście firma Sea Horse zapewnia w tej kwestii wiele możliwości...

Znajdą się u nas baterie łazienkowe dla tradycjonalistów, jak i osób stawiających na nowoczesny, klasyczny design pomieszczeń. Proponujemy baterie stojące, elementy mocowane na ścianę lub produkty podtynkowe, które jeszcze efektywniej dopasowują się do wnętrza. Wybór jest szeroki – baterie z klasycznym uchwytem, ozdobnymi pokrętłami lub nowoczesnym wyprofilowaniem mogą upiększyć wygląd Twojej łazienki!

Dopasowany do potrzeb brodzik Sea Horse

Przy systemach prysznicowych, brodzik to podstawa. Pomijając podstawowe założenie mówiące o tym, że powinien on być dopasowany do konkretnego modelu kabiny – warto zdecydować się na sprawdzony wariant, który doskonale skomponuje się z całością konstrukcji. Bardzo często tanie zamienniki krótko po instalacji ulegają pęknięciom, co powoduje przeciekanie wody pod spód kabiny. Produkty Sea Horse zostały wykonane z trwałego tworzywa, a sprzedawca gwarantuje wieloletni okres przydatności.

Nie trzeba jednak korzystać z brodzika. Systemy kabin z wbudowanym w podłogę odpływem zdobywają coraz większe zaufanie. I w tym przypadku pomocne okażą się nasze akcesoria. Udostępniamy specjalne syfony i listwy odpływowe, które są stosunkowo łatwe w montażu. Produkty zostały zabezpieczone przed działaniem korozji, odznaczają się dobrą szczelnością i są w pełni odporne na działanie ciśnienia wody. Alternatywne rozwiązanie może być korzystniejsze również pod względem cenowym – zastosowanie odpływu podłogowego może obniżyć koszty remontu!