Właściwie dobrana umywalka może znacznie ułatwić codzienną toaletę. Chcąc stworzyć funkcjonalne wnętrze łazienki, trzeba uwzględnić wiele czynników, takich jak dostępny metraż czy rozmieszczenie przewodów hydraulicznych. Na szczęście dziś dobór umywalki jest znacznie prostszy, ponieważ na rynku znaleźć można wiele wariantów. W naszym sklepie również można zamówić ergonomiczne produkty, które można połączyć z szafką, warianty nablatowe oraz systemy wolnostojące.

Umywalki nablatowe - design i funkcjonalność w jednym

To produkty, które znacznie upiększą wygląd każdej łazienki. Udostępniamy Państwu szeroką ofertę wariantów, zróżnicowanych pod względem koloru oraz kształtu. Proponujemy umywalki wykonane z materiałów ceramicznych, które odznaczają się znacznie wyższą trwałością. Dostępne są również akcesoria przygotowane z kamienia naturalnego, takiego jak granit czy marmur.

Każdy klient z pewnością znajdzie u nas coś dla siebie. Można tu zamówić umywalki nablatowe w formie klasycznej okrągłej miski, produkty z prostokątnym lub bardziej kwadratowym przekrojem, a także warianty o znacznie głębszym dnie, które zapobiegnie rozchlapywaniu wody. Umywalki nablatowe są bardzo łatwe w montażu i bez problemów można utrzymać je w czystości.

Umywalka wpuszczana w blat – umywalka meblowa do mniejszej łazienki

W naszym serwisie nie brakuje tradycyjnych modeli, które można połączyć z szafką łazienkową. Umywalki wpuszczane w blat mają elegancki, ponadczasowy design i są bardzo funkcjonalne. Ich budowa pozwala efektywnie zagospodarować przestrzeń w małej łazience, a dodatkowa obudowa szafkowa pomaga zasłonić małoestetyczne przewody odpływowe.

Prezentujemy różne modele umywalek szafkowych, które łatwo dopasować do mniejszych i większych mebli. Produkty przygotowywane są z wytrzymałego konglomeratu i mają kolor biały. Każda umywalka ma niepowtarzalny kształt i obłe krawędzie, co ułatwia wykonanie codziennych czynności oraz czyszczenie.

Umywalka wolnostojąca do nowoczesnego pomieszczenia

Smukła budowa, minimalistyczna forma i ponadczasowa biel umywalki przyściennej z pewnością przyciągnie uwagę. Dla osób, ceniących sobie komfort i elegancję przygotowaliśmy kilka wariantów wolnostojących, które doskonale pasują do nowoczesnego pomieszczenia. Prezentowane umywalki wykonane z akrylu sanitarnego można wykorzystać do ozdobienia małej i większej łazienki. Monolityczna budowa produktu dodaje jej uroku, a dzięki wykorzystaniu odpornych materiałów umywalka może być stosowana przez wiele lat.

Prezentujemy produkty znanej marki Corsan, które odznaczają się precyzyjnym wykończeniem. Każda umywalka ma unikalny kształt i funkcjonalną budowę. Odpowiednia głębokość produktów zapobiegnie rozchlapywaniu wody, a dzięki szczelnej konstrukcji ciecz nie będzie przeciekać do środka.